Seksuaalkasvatus
Projektid
Noored-noortele
Publikatsioonid
Kasulikku
Inimkaubitsemine
Projektid
Nõustamisteenus
Publikatsioonid
Kasulikku
Meedia
Projektid

Seksuaalkasvatusalased koolitused

MTÜ Living for Tomorrow on seksuaalkasvatusalaseid koolitusi läbi viinud erinevatele sihtrühmadele alates 1999 aastast. Siin saate tutvuda koolituste sisu ja tulemustega.
Periood: märts-aprill 2017
Toetaja: Põhja-Tallinna Valitsus
Periood: oktoober-november 2016
Toetaja: Põhja-Tallinna Valitsus
Koolituste eel-ja järelküsitluse kokkuvõtted: Periood: september 2012 - mai 2013
Toetaja: EV Haridus- ja Teadusministeerium
Koolituste eel-ja järelküsitluse kokkuvõtted: Periood: jaanuar 2012 - juuni 2012
Toetaja: EV Haridus- ja Teadusministeerium
Koolituste eel-ja järelküsitluse kokkuvõtted: Periood: august 2011 - juuni 2012
Toetaja: EV Haridus- ja Teadusministeerium
Koolituste eel-ja järelküsitluse kokkuvõtted: Periood: august 2010 - juuni 2011
Toetaja: EV Haridus- ja Teadusministeerium
Periood: august 2009 - juuni 2010
Toetaja: EV Haridus- ja Teadusministeerium
Periood: august 2008 - juuni 2009
Toetaja: EV Haridus- ja Teadusministeerium 
Periood: 01.oktoober - 31.detsember 2007
Toetaja: EV Haridus- ja Teadusministeerium


Koolitustel osalenud õppe-/asutused

Läbi aastate on Living for Tomorrow koolitustel osalenud erinevaid õppeasutusi, siinkohal toome aastate läbilõikes nende esindatuse:

2012
Lääne-Viru Rakenduskõrgkool, Tartu Ülikooli Pärnu Kolledž, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia, Pärnu Koidula Gümnaasium, Pärnu-Jaagupi Gümnaasium, Audru Keskkool, Vändra Gümnaasium, Kilingi-Nõmme Gümnaasium, Suure- Jaani Gümnaasium, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Hugo Treffneri Gümnaasium, Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool, Rakvere Reaalgümnaasium, Kohtla-Järve Järve Gümnaasium, Kadrina Keskkool, Tapa Vene Gümnaasium, Haljala Gümnaasium, Kabala Lasteaed-Põhikool, Rapla Vesiroosi Gümnaasium, Rapla Ühisgümnaasium, Kehtna Põhikool, Hagudi Põhikool, Põlva Ühisgümnaasium, Võru Kreutzwaldi Gümnaasium, Tartu Ülikool, Tartu Descartes'i Lütseum, Puka Keskkool, Valgamaa Kutseõppekeskus

2011
Tallinna Õismäe Gümnaasium, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Tallinna Ülikool, Keila Avatud Noortekeskus, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Nõmme Sotsiaalkeskuse laste päevakeskus, Nõmme Linnaosa Valitsus, Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Tallinna Laste Turvakeskus, Hilariuse kool, Loksa Noortekeskus, Pääsküla noortekeskus, Tallinna I Internaatkool, Gustav Adolfi Gümnaasium, Keila Kool, Tallinna 37.Keskkool, Tallinna Ülikooli Rakvere Kolledž, Rakvere Gümnaasium, Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Kohtla-Järve Psüühiliste erivajadustega inimeste päevakeskus, Kohtla-Nõmme Lastekodu, Haljala Gümnaasium, Kohtla-Järve Ühisgümnaasium, Vinni- Pajusti Gümnaasium, Rakvere Ametikool, Rakvere Reaalgümnaasium, Jõhvi Gümnaasium, Kehtna Põhikool, Märjamaa Gümnaasium, Järvakandi Gümnaasium, Rapla Maavalitsus, Rapla Vesiroosi Gümnaasium

2010
Tallinna Laste Turvakeskus, Tapa Vene Gümnaasium, Vastseliina Gümnaasium, Lääne-Viru Rakenduskõrgkool, Haljala Gümnaasium, Politsei ja Piirivalve büroo, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Audentese Erakool, Tallinna I Internaatkool, Nõva Põhikool, Haapsalu Vanalinna ANK, Tallinna Pääsküla Gümnaasium, Tallinna 21.Kool, Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, Lasnamäe Üldgümnaasium, Kesklinna Noortekeskus, Liivalaia Gümnaasium, Põhja Prefektuur, Tallinna Laagna Gümnaasium, Tallinna Kristiine Gümnaasium, Tallinna Laste Turvakeskus, E.Vilde Nim. Juuru Gümnaasium, Rapla Vesiroosi Gümnaasium, Märjamaa Gümnaasium, Kehtna Põhikool, Juuru kool, Lääne Prefektuur, Kehtna Vallavalitsus, Märjamaa Noortekeskus, Tallinna Pedagoogiline Seminar, Rapla ANK, Rakvere Avatud Noortekeskus, Järva-Jaani Gümnaasium, Rakvere Eragümnaasium, Haljala Noortekeskus, Tallinna Pedagoogiline Seminar, MTÜ Vaimse Tervise Ühing, Kunda Ühisgümnaasium, Rakvere Lille Kool, Tapa Erikool, Tallinna Pedagoogiline Seminar, Türi Majandusgümnaasium, Päinurme Internaatkool, Mainori Kõrgkool, Paide Kutsekeskkool, Anna Noortetuba, Järvamaa Kutsehariduskeskus, Türi Gümnaasium

2009
Sõle Põhikool, Tallinna 37. Keskkool, Tallinna Kopli Ametikool, Tallina Transpordikool, Liivalaia Gümnaasium, Kiili Gümnaasium, Tallinna Audentese Erakool, Pelgulinna Gümnaasium, Tallinna Arte Gümnaasium, Tallinna Pedagoogiline Seminar, Kesklinna politseiosakond, Põhja Politseiprefektuur, Tallinna Vangla Harju kriminaalhooldusosakond, Kopli Laste Varjupaik, Tallinna Laste Turvakeskus, Tapa Vene Gümnaasium, Sillamäe Eesti Põhikool, Lääne-Viru Rakenduskõrgkool, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia, Rakvere Vene Gümnaasium, Rakvere Põhikool, Rakvere Noortekeskus, Rakvere Reaalgümnaasium, Kunda Ühisgümnaasium, Tamsalu Gümnaasium, Kiviõli 1.Keskkool, Maidla Põhikool, Avinurme Keskkool, Haljala Gümnaasium, Kunda Ühisgümnaasium, MTÜ Haljala Noortekeskus, Rakvere Sotsiaalabikeskuse Laste Päevakeskus, Tapa AIDSi Ennetuskeskuse-Narkonõustamiskeskus, Uhtna Noortekeskus, Toila Gümnaasium, Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool, Tartu Ülikooli Narva Kolledz, Narva Kutseõppekeskus, Narva Peetri kool, lasteaed “Tareke”, eelkool "Kirsike", Narva Lastekodu, Laste Loomingumaja, Narva Pähklimäe Gümnaasium, Narva Humanitaargümnaasium, Narva Eesti Gümnaasium, Narva Kesklinna Gümnaasium

2008
Rapla Vesiroosi Gümnaasium, Rapla Ühisgümnaasium, Kohila Gümnaasium, Juuru E.Vilde nim. Gümnaasium, Märjamaa Gümnaasium, Lasnamäe Üldgümnaasium, Märjamaa Noortekeskus, MTÜ Helesinine Unistus, Raplamaa Noorsoopolitsei, Tartu Descartes'i Lütseum, Tartu Annelinna Gümnaasium, Tartu Kunstigümnaasium, Tartu Kutsehariduskeskus, Tartu Forseliuse Gümnaasium, Ülenurme Gümnaasium, Tartu Kivilinna Gümnaasium, Viimsi Keskkool, Tartu Tamme Gümnaasium, Keeni Põhikool, Tallinna Haabersti LO Vaba Aja Keskus, Mustamäe Kultuurikeskus Kaja, Rakvere Linnavalitsus, Maidla Vallavalitus, Tabasalu Noortekeskus, Tallinna Laste Turvakeskus, Haabersti Vene Gümnaasium, Valgu Põhikool, Tallinna I internaatkool, Lasnamäe Noortekeskus, Pääsküla Noortekeskus, Tallinna Noorsootöö Keskus

2007
Märjamaa Gümnaasium, Järvakandi Gümnaasium, Kohila Gümnaasium, Kehtna MTK, Rapla Vesiroosi Gümnaasium, E.Vilde nim.Juuru Gümnaasium, Liivalaia Gümnaasium, Tallinna Reaalkool, Maardu Gümnaasium, Kallavere Keskkool, Tallinna Pääsküla Gümnaasium, Lasnamäe Üldgümnaasium, Väike-Õismäe Gümnaasium, Tallinna Läänemere Gümnaasium, Türi Gümnaasium, Pelgulinna Gümnaasium, Maardu Gümnaasium, Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium, Tartu Kutsehariduskeskus, Tallinna Teeninduskool, Tallinna Nõmme Gümnaasium, Kiili Gümnaasium, Tallinna Tööstushariduskeskus, Pääsküla Gümnaasium, Narva Kesklinna Gümnaasium, Narva Pähklimäe Gumnaasium, Narva 6.Kool

2003
Kadrioru Saksa Gümnaasium, Viljandi Paalalinna Gümnaasium, Sõle Gümnaasium, Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Maardu Gümnaasium, Tallinna Õismäe Üldgümnaasium, Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

2002
Tallinna Saksa Gümnaasium, Gustav Adolfi Gümnaasium, Tallinna Prantsuse Lütseum, Tallinna 21.Keskkool, Tallinna 32.Keskkool, Saku Gümnaasium, Tallinna Linnamäe Vene Lütseum, Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium, Tallinna Üldgümnaasium, Tallinna Audentese Erakools, Tallinna Audentese Spordikool, Mustjõe Gümnaasium, Ehte Humanitaargümnaasium, Tallinna Humanitaargümnaasium, Mustamäe Humanitaargümnaasium, Võhma Gümnaasium, Suure-Jaani Gümnaasium

2001
Viljandi Paalalinna Gümnaasium, Pärsti Põhikool, Viljandi Täiskasvanute Gümnaasium

2000
Tallinna 40.keskkool, Pelguranna Gümnaasium, Lasnamäe Gümnaasium, Õismäe Humanitaargümnaasium, KAri Gümnaasium, Tallinna Reaalkool

1999
Tallinna Kopli Kinstigümnaasium, Haabersti Vene Gümnaasium